Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Levne-sperky.cz Menu

Cerafi

 

Cerafi krásné, inovativní a odvážné šperky pro ženy z keramiky a stříbra. 

Vstupte do světa krásných keramických šperků určených pro ženy, které se nebojí vystoupit z řady, a dát svému okolí najevo sebevědomí a krásu. Keramické šperky Cerafi jsou spojením dokonalého zpracování po vzoru starých klenotníků s luxusem a inovací. Prostřednictvím jedinečných linií jsou moderním spojením tradičního materiálu stříbra s moderní hi-tech keramikou a kubickými zirkony. 

 

Ve srovnání s tradičními materiály jako zlato, stříbro, nebo chirurgická ocel je keramika poměrně novým materiálem. To, ale v žádném případě neznamená, že kvalita a užitnost šperků z tohoto materiálu za tradičními materiály zaostává, naopak je mnoha ohledech předčí. 

Zárukou kvality keramických šperků Cerafi je patentovaný výrobní proces, během kterého za teploty až 2715°C ze směsi oxidů přírodních materiálů (hlavní složky 94,35% Oxid Zirkoničitý a 4,25% Oxid Yttritý) a barevných pigmentů vzniká materiál jehož tvrdost se blíží přírodním diamantům. Takto vyrobená hi-tech keramika má celou řadu vlastností, které ji předurčují stát se dokonalým materiálem k výrobě šperků. Tato hi-tech keramika je odolná proti poškození, ztrátě lesku, neztrácí ani nijak nemění barvu je lehká, odolává chemickým vlivům a je hypoalergenní. 

Nevýhodou šperků z keramiky je nemožnost jejich jakékoliv úpravy, zejména změna velikosti prstenu není možná. Velikost keramických prstenů není možné zvětšit, ani zmenšit jako u zlatých, či stříbrných prstenů.

Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem materiálu, ze kterého jsou krásné keramické šperky Cerafi zhotoveny je jasné, že Vám tyto šperky budou dělat radost a těšit vás svojí krásou a leskem po dlouhou dobu. Všechny šperky Cerafi jsou opatřené logem Cerafi, šperky které spojují keramiku se stříbrem jsou vždy označené logem Cerafi 925.

 

 

Nalezené produkty: 57

Produkty